fbpx

Tkanina obiciowa na kanapę Sawana

Meble Toblen – wiodący producent mebli tapicerowanych

Jedną z polskich firm specjalizujących się w sprzedaży wysokiej jakości mebli tapicerowanych jest Toblen Meble. W jej bogatym asortymencie znaleźć można między innymi narożniki, kanapy, wersalki, fotele, pufy oraz praktyczne komplety. Rewelacyjnie wyglądać będą one zarówno w pokoju dziennym, jak i domowym gabinecie, biurze, poczekalni czy lobby.

Dlaczego warto postawić na meble tapicerowane?

Meble tapicerowane z roku na rok mają coraz więcej zwolenników. Wpływ na to ma szereg zalet. Zaliczyć można do nich między innymi bogaty wybór dostępnych kolorów, wzorów oraz faktur. Na rynku spotkać można się zarówno z materiałami jednobarwnymi, jak i takimi, które pokrywają motywy roślinne czy geometryczne. Do atutów mebli tapicerowanych zaliczyć można także łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Znaczącą część pokryć można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce w przypadku zabrudzenia. Tego typu meble są również niezwykle uniwersalne. Doskonale prezentują się one zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i minimalistycznych, industrialnych czy romantycznych.

Tkanina obiciowa Sawana

Firma Toblen Meble oferuje różnego rodzaju materiały obiciowe. Ich cechą wspólną jest estetyczny wygląd, wysoka jakość oraz odporność na zabrudzenia i uszkodzenia. Godna polecenia jest między innymi tkanina obiciowa Sawana. Dostępna jest ona w aż kilkunastu różnych odcieniach. Miłośnikom klasycznych, ponadczasowych aranżacji, do gustu przypadnie z pewnością tkanina Sawana w kolorach takich, jak brąz, beż czy szarość. W serii tej znaleźć można również nieco bardziej wyraziste materiały – fioletowe, czerwone czy zielone. Bez względu na to, którą tkaninę Sawana z wzornika wybierzemy, możemy mieć pewność, że nawet mimo intensywnego użytkowania, za kilka lat prezentować będzie się ona równie efektownie, a jej naturalny odcień nie ulegnie zmianie.